وبلاگ قریب
بسم الله الرحمن الرحیم --- قُلْ إِن ضَلَلْتُ فَإِنَّمَا أَضِلُّ عَلَى نَفْسِی وَإِنِ اهْتَدَیْتُ فَبِمَا یُوحِی إِلَیَّ رَبِّی إِنَّهُ سَمِیعٌ قَرِیبٌ - ۵۰ سوره سبا --- بگو اگر گمراه شوم پس جز این نیست که از ناحیه خود گمراه می شوم و اگر هدایت یابم به سبب آنچه پروردگارم به من وحی می کند است. همانا او شنوا و نزدیک است.
 
۱۳۸۸/۳/۱٦ :: ٦:٥٤ ‎ب.ظ :: نويسنده : بنده

مناظره را به همین دلایل می پسندم. چون مردم می توانند بیرون از جو تبلیغات و پوستر ها کاندیداها را با هم مقایسه کنند.

1. مایه تاسف است که در مناظره آقای موسوی با آقای احمدی نژاد، آقای موسوی به پرونده کردان اشاره می کنند و وقتی اشاره به پرونده خانم ایشان که عملا در سخنرانی ها سخنگوی ایشان هستند و در بسیاری از سخنرانی ها اسم این دو در کنار هم قرار دارند می شود می گویند شما پرونده سازی می کنید!
راستی دقت کردید که در پاسخ به نحوه ورود به دانشگاه و تحصیلات خانم رهنورد آقای موسوی تنها به محقق بودن و قرآن پژوه بودن ایشان اشاره کردند و بازهم پاسخ ندادند؟


2.
مایه تاسف است که آقای موسوی در فیلم تبلیغاتی به فردی عامی که تنها او را دکتر خطاب کرده بود می گویند من دکتر نیستم اما وقتی در محیط علمی که مدارک حائز اهمیت است قرار می گیرند هر روز وارد اتاقی می شوند که بر روی تابلوی آن نوشته شده دکتر میر حسین موسوی. و پای پایان نامه دکترا را با در جلوی عنوان استاد دکتر میرحسین موسوی امضاء می کنند!


3.
مایه تاسف است که ایشان که خود را قانون مدار قلمداد می کنند بر خلاف قوانین وزارت علوم با فوق لیسانس معماری استاد راهنمای دانشجویان دکترای رشته علوم سیاسی می شوند. توجه کنید استاد راهنما! نه حتی استاد مشاور یا ممتحن!


4.
مایه تاسف است که ایشان برای مظلوم نمایی می گویند 20 سال تریبون نداشته اند در حالیکه این همه روزنامه از جناح های مختلف، در طول این سال مقالات افراد تند رو تر از ایشان را منتشر کرده و می کنند. آن هم در مملکتی که نوجوانان دبیرستانی و حتی راهنمایی هم به راحتی چند کلیک یک وبلاگ برای بیان اندیشه های خود درست می کنند.


5.
مایه تاسف است که آقای موسوی انتقاد از کسانی که در جلسه حضور ندارند را درست نمی دانند ولی شب بعد در مناظره با آقای رضایی از عملکرد آقای احمدی نژاد انتقاد می کنند با آنکه ایشان در آنجا حضور نداشتند. یا انتقاد های تندی که در اینجا و آنجا و حتی شهرستانها نسبت به عملکرد آقای احمدی نژاد می کرده و می کنند.


6. مایه تاسف است که آقای موسوی در دوازده دقیقه آخر که می دانند آقای احمدی نژاد نمی توانند به ایشان پاسخ دهند، به جای پاسخ دادن به سوالات پرسیده شده توسط آقای احمدی نژاد، از ایشان انتقاد می کنند و علاوه بر این برچسب هایی مانند خرافه گرایی و غیره را می زنند که بدون قدرت پاسخ گویی آقای احمدی نژاد در حد تهمت باقی می ماند.


7. مایه تاسف است که در مناظره آقایان موسوی و احمدی نژاد، آقای موسوی به سوالات آقای احمدی نژاد از عملکرد خود آقای موسوی پاسخ نمی دهند در حالیکه آقای احمدی نژاد به سوالات ایشان از عملکرد وی پاسخ می دادند.


8. مایه تاسف است که وقتی آقای احمدی نژاد ایراد هایی را به دولت های قبل می گیرد تا بگوید که آقای موسوی چرا شما در مقابل دیدن آن ایراد ها و اشرافی گری ها احساس خطر نکردید و اکنون می گویید که احساس خطر کردم، آقای موسوی تنها به فرافکنی رو می آورند و دلیل سکوت خود را نمی گویند.


گاهی اوقات فکر می کنم که آقای موسوی قواعد را فقط برای دیگران لازم الاجرا می دانند و خود را بری می دانند. 
درباره وبلاگ

بنده ای هستم از جمله بندگان خدای تعالی. نظراتی دارم؛ گاه غلط و گاه درست. می پویم و می جویم تا بیابم و بدانم و بدان کنم که بدانم. می نگارم آنچه را می اندیشم. و صد البته که از لطف او می جویم و می پویم که هر چه هست اوست و ما جمله بندگانی در پناه لطف او و جمله در ظلمات؛ جز آنچه او خواهد و دهد. که سمیع است و قریب. قریب تر از رگ گردن و بزرگ تر از آسمان ها و زمین.

مطالب اخير
Top Message of The Day
حجاب
فیلم با هدف یا بی هدف
مرگ استیو جابز
در جهت اصلاح
در مواجه با اختلاس، چه باید کرد؟
غیرت : گوهر کمیاب این عصر
مبارزه با قانون شکنی
معتاد کردن کودکان به آهنگ و موسیقی
باز هم مخالفتی با خدا
عمل اعتقادی و مخالف عرف: مشکل سوء تفاهم و راه حل ها
چرا باید منتظر باشیم؟
مشکلی به نام تجملات. مشکلی به نام تحجر قوم گرایی
اول یادگیری مطلب و سپس یادگیری تاریخچه
معرفی زمینه های مورد نیاز و سود آور به کارآفرینان
غر زدن، مد امروزه!
بانکداری اسلامی
مسلمانی
راضی کردن همه
قوه مقننه یا ... ؟
به اسم امام و به کام دشمن امام و انقلاب
عذر خواهی از برخی شعارها برای اطاعت از دستور رهبر عزیزمان
مجلس و ماجراهایش
اعتراض به مصوبه مجلس برای قانونی کردن وقف دانشگاه آزاد
آخرین تلاش های ناشیانه
آقازاده ها بر گوش وزیر دولت منتخب مردم هم سیلی می زنند.
نامه تامل برانگیز حسین شریعت مداری به برخی مراجع
تاملی بر صحبت های آقای هاشمی رفسنجانی در مورد حسن مصطفوی
یک چاره برای آسان شدن سختی ها بر انسان
چند نکته از حضرت شعیب علیه السلام

پيوندها
RSS Feed