راستی آقای موسوی یک سوال داشتم!

آقای موسوی، شما که این همه بیانیه می دهید، ممکنه یه بیانیه هم برای روشن تر شدن ذهن من و دیگر دوستان بدهید و نظر خود را راجع به آقای خامنه ای به عنوان ولی فقیه حی و حاضر جامعه بدهید؟

من در بیانیه های شما فقط اسم امام رو پیدا می کنم.

این باور برای من به وجود آمده که شما از امام به عنوان یک بت استفاده می کنید. چون زنده نیست که در مورد اقدامات کنونی شما نظرش رو بده.

یادم هست که استادی می گفت مشرکین به این دلیل بت را می پرستند چون می دانند بت نمی تواند به او امر و نهی کند.

و یادم هست که در زمان امام چقدر امام با شما مدارا کرد و یادم هست نامه امام در شماتت اقدام بی ملاحظه شما در استعفای ناگهانی : "در زمانى که مردم حزب اللّه براى یارى اسلام فرزندان خود را به قربانگاه مى برند چه وقت گله و استعفا است. "

و جالب است که با پیام رهبر انقلاب در جمعه 29 خرداد که شما را از آشوب و اعتراض خیابانی بر حذر داشتند تا وحدت نظام حفظ شود، شما در فردای آن روز به هواداران خود می گویید: "نگذارید دروغ گویان و متقلبان پرچم دفاع از نظام اسلامی را از شما بربایند".

از شما یک خواهش دارم : اگر ولایت فقیه آقای خامنه ای را قبول ندارید لطفا صریح بگویید. فکر می کنم روشن گویی و شفاف سازی افکار را حداقل در حد شعار قبول دارید.

/ 3 نظر / 21 بازدید
خواهرم را کشت,وقتی که پرسید رائیم کجاست

ببین حاجی: امام اسوه ی آقای سید میر حسین موسوی و ماست. کارش خیلی درست بود چون مسئول ما مردمه.ما حتی بد از این چهار سال نحس به سبز بودنمان ادامه میدهیم... درضمن امام مارا بت خطاب نکن![عصبانی]

فاطمه

نه آقا! موسوی قانون و امام رو فراموش نکرده. بلکه رهبره که تحت تاثیر مصباحی که امام همیشه از تفکرش می ترسید, شریعتمداری و آقا مجتبی که پول بیت المال رو بالا کشیدن و هوس رهبری کردند, نه تنها امام و اصول ولایت فقیه و قانون اساسی رو فراموش کردند, که دارند انسانیت و ایرانیت هم فراموش می کنند

خواهرم را کشت,چو پرسید رائیم کجاست...

حاجی از کدام قانون صحبت می کنی؟ همین قانونی که میگی,ولایت فقیه زیرپا گذاشتش. حالا کی می تونه جلوشو بگیره؟؟؟؟؟؟؟