رد صلاحیت های مجلس و مظلوم نمایی آقای اطاعت

در مورد مناظره های اخیر که در برنامه رو به فردا پخش می شه، حرف زیاده.

همانطور که آقای عزتی هم در وبلاگ خود عنوان کرده اند، ایرادات زیادی در این مناظره ها مشاهده می شه. برای مثال:

١. تمسک به وارد کردن تهمت های بدون مدرک

٢. عدم رعایت اصول بحث منطقی در بحث

٣. پراکنده گویی و دوری از صحبت کافی روی یک موضوع مشخص

۴. استفاده از شلوغ بازی های ژورنالیستی و تبلیغاتی

 

اما جدا از این موارد، صحبتی داشتم به آقای اطاعت.

جناب آقای اطاعت، شما که اینهمه به رد صلاحیت برخی از دوستان هم جناح خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعتراض دارید، به آنها بگویید، اگر رویشان می شود، بیایند در مقابل مردم و علت اصلی رد صلاحیت خود را اعلام کنند.

مطمئن باشید که خیلی از آنها، شرم می کنند که اعلام کنند که چه کرده اند و چرا رد صلاحیت شده اند.

اگر ریختن آبروی مسلمان گناه نداشت، با ذکر نام و ذکر مورد دقیق، می گفتم که چگونه برخی از آنها، به علت فسادهای اخلاقی در حوزه انتخابی خود، در خانواده خود هم آبرویی ندارند چه برسد به نزد مردم!

برخی دیگر هم هر کاری که می خواستند، کرده اند در توهین به رهبری یا شورای نگهبان یا ...

مطمئن باشید که ما در مجلس شورای اسلامی، نیازی به دشمن نظام و انسان فاسد نداریم.

و صد البته که در هر جایی، اشتباه، ممکن است. بنابراین، نمی خواهم خدای نکرده، عنوان کنم که هر کسی که رد صلاحیت شده است، حتما و بدون شک، مشکل بزرگی داشته است.

 

 

/ 6 نظر / 19 بازدید
نوه آدم

به نظر من ایشون هیچ مشکلی با وضعیت موجود نداره و کاملا راضی است که میتونه تو این آب گل آلود خودی نشون بده. باید به این صدا سیمای ... تبریک گفت با این مرده، زنده کردنش!

گمنام

حالا اینقدر جوش نخورین. الا و لا یحمل هذاالعلم الا اهل البصر و الصبر. درسته که این فتنه مشکلات خاص خودش رو داره اما نعمت های بزرگی هم پشتشه!مثلا نمایشگر خوبی از میزان اخلاص خواصه،یا برای من خیلی آموزش داشته مثلا چه جوری بحث کنم..... ولی گذشته از اینا از آقای مطهری در عجبم که واقعا برای این حرفایی که می زنه ولو1 ثانیه هم فکر کرده؟؟؟!!!!

گمنام

امام صادق ع :...در مورد حلم تورابه 3 چیز توصیه می کنم 1.اگر کسی به تو گفت اگر یک حرف (ناسزا)به من بزنی ده برابربه تو پاسخ خواهم داد به او بگو:اما اگر تو ده حرف به من بزنی یک جواب هم نخواهی شنید. 2.واگر به تو دشنام داد به او بگو اگر در این سخن که گفتی راستگو باشی از خدا می خواهم مرا بیامرزد و اگر دروغگو باشی در آنچه به من نسبت دادی از خدا می خواهم ترا بیامرزد. 3.اگر کسی ترا بیم داد که بافحش و ناسزا در مقابلت خواهم ایستاد تو به او بگو اما من به تو مژده می دهم که خیرخواه و نصیحت گوی تو تو خواهم بودو همواره رعایت تورا خواهم کرد... موفق باشید [گل] یا حسین

شیوا

شاید آقای موسوی هنوز هم به ولایت فقیه اعتقاد داره. ولی نه به این ولایت! و این شخص!

حضور

سلام با مطلب زیر به روزم نقل تشرف آیت الله مرعشی به محضر امام زمان(عج) منتظر قدمتان [گل]

شما یک نفر رو در نظر بگیرید که هی وشکونش گرفتن، زدن توسرش اذیتش کردند تا خواسته حرف بزنه دستشونو بگیرند جلوی دهنش، حالا اگر دستشونو بر دارند معلومه اون از چند لحظه استفاده می کنه هرچی تو دلش هست میگه. مسئله اینه که طرف مقابل آقای اطاعت به هیچ کدوم از اتهامات که قبلا مدارکی هم از بعضیش دیده بودیم جواب نداد. اصلا انگار خودشون رو می زدند به اون راه انگار چیزی نشنیدند.