ایده ای نو برای بلاگرها...

چند وقتیه که در فکری هستم...

گاهی به نظرم میاد که در یک وبلاگ (حالا مال خودم باشه یا مال دیگران)، پست ها (متن ها)ی قدیمی مورد ظلم قرار می گیرند و به نوعی خاک می خورند. این مظلومیت آنها با ورود مطالب جدید باز هم بیشتر می شود تا جایی که تنها بتوان آنها را در آرشیو و به زحمت یافت.

با خودم گفتم که کاش پست های وبلاگ هم مانند کتابچه های کوچک نوشته شده توسط یک نویسنده که در کنار هم در یک قفسه کتاب چیده می شوند، در کنار هم باشند نه روی هم. آن هم به شیوه ای که بتوان به راحتی بین آنها حرکت کرد و آنها را در یک نظر با هم مورد ملاطفت قرار داد و سپس یکی را به دلخواه بر گزید.

نظر شما چیه؟ آیا هیچ کدوم همچین حسی داشته اید؟ دلتون برای نوشته های قدیم خودتون یا فرد دیگری نسوخته؟ مصداق همان جمله معروف "نو که اومد به بازار... کهنه می شه دل آزار".

/ 3 نظر / 17 بازدید
سایه قرمز

سلام ... آره بعضی وقت ها هست که پست هایی خیلی خوب هستن ولی خوب به مرور زمان میرن اون ته تها و دیگه از چشم ها دور میمونه. البته اگه سه بعدی بشه و همه را بشه یه جورایی کنار هم گذاشت خوبه موفق باشی یا حق

نوه آدم

من موافقم [لبخند] شاید این به ذات وبلاگ برمیگرده که به صورت سنتی چنین ساختاری داره. شاید با یک ایده ی ساختار شکن بشه سبک جدیدی از وبلاگ را ایجاد کرد. از فکر تا عمل حرف بسیار هست که بیشترش هم مربوط به سرویس دهنده وبلاگ میشه که متاسفانه چندان میلی به تغییر ندارند. [خنثی] امیدوارم ما هم به باور نوآوری در جهان برسیم و از ایده هایمان استقبال شود!

Jupiter

[اوغ]به نظر من بستگی به وبلاگ یا سایت داره اگه یک سایت چرت بنویسه بهتر که خاک بخوره اما اگه مفید باشه اره حیفه