آقازاده ها بر گوش وزیر دولت منتخب مردم هم سیلی می زنند.

هر چی می خوام بگم اینجا گفته: لینک

سید حسن، شما که اهل چک زدن هستی، یک دستی هم برای ما بچرخان. صورت ما در راه امام خمینی و امام خامنه ای، مدتهاست که سرخ شده. آماده ایم آماده.

تیرهای شما به رهبر را که به سینه خریده ایم. سیلی که دیگه چیزی نیست. خصوصا که در راه دفاع از راه و آرمان امام خمینی باشد.

 

{ این پست در رابطه با اقدام زشت سید حسن در مراسم روز 14 خرداد 89 در مرقد امام راحل رحمت الله علیه است.

گفتنی است قبل از روز مراسم، به آقای احمدی‌نژاد اعلام ‌شد که شما از ساعت 11:30 تا 12:30 به مدت یک ساعت مدت سخنرانی دارید، پس از آن در روز سخنرانی، انصاری در پاویون محل سخنرانی به طرف احمدی‌نژاد رفت و به وی گفت که شما باید سخنرانی کنید.

قرار بود طبق اعلام قبلی احمدی‌نژاد به مدت یک ساعت سخنرانی کند اما هنوز نیم ساعت از سخنرانی محمود احمدی‌نژاد نگذشته بود که ناگهان آقای انصاری به طرف احمدی‌نژاد رفت و اعلام کرد که زمان شما به اتمام رسیده و این حرکت را دو یا سه بار تکرار می‌کند و احمدی‌نژاد هم به عمل انصاری اعتراض کرده و تذکر می‌دهد. ناگفته نماند که حضور انصاری در فاصله ای نزدیک به سخنران جلسه یعنی آقای احمدی نژاد و آن هم نزدیک به وی، اقدامی توهین آمیز به سخنران محسوب می شد.

 

رفتار اهانت آمیز انصاری نسبت به آقای احمدی  نژاد


پس از این موضوع آقای نجار وزیر کشور نیز برگه‌ای را به احمدی‌نژاد داد که شما طبق برنامه 30 دقیقه دیگر وقت سخنرانی دارید.

با توجه به اینکه در این مراسمات، تمامی بخش ها از مدت ها قبل تعیین و تنظیم می شود، حدس زده می شود که این اقدام، یک اقدام از پیش طراحی شده توسط سید حسن مصطفوی برای توهین به رئیس جمهور منتخب ملت باشد.

لازم به ذکر است که بر خلاف رویه معمول که سید حسن به عنوان نماینده بیت امام و به عنوان خوش آمد گویی، قبل از همه سخنرانان، سخن رانی کوتاهی می کرد، برای توهین و سبک شمردن آقای احمدی نژاد، رئیس جمهور منتخب ملت، سخنرانی خود را به بعد از سخن رانی ایشان و قبل از سخنرانی رهبری معظم، منتقل کرده بود.

 همچنین در طی یک درگیری لفظی بین انصاری و نجار، انصاری یک کشیده محکم زیر گوش نجار زد و سیدحسن نیز به کمک انصاری آمده و او هم دو کشیده زیر گوش وزیر کشور زد و در ادامه نیز فردی با لگد ضربه‌ای را به سردار نجار وارد آورد. گویا نجار، آن روز سید حسن را سید حسن مصطفوی خطاب کرده است.

لینک به خبری کوتاه در این زمینه }

 

در جهت تکمیل این پست، خوبه که این مطلب رو بخونید

{به یاد ندارم در عصر قاجار و پهلوی هم شاهزاده‌ای آن اندازه قدرت داشته که وزیری را، آن هم وزیر کشور را، مورد ضرب و شتم قرار داده باشد. چه رسد به اینکه پیشکارش چنین کرده باشد!} ارجاع به کل متن: لینک

/ 3 نظر / 12 بازدید