انتخابات برای شناخت صداقت!

مناظره را به همین دلایل می پسندم. چون مردم می توانند بیرون از جو تبلیغات و پوستر ها کاندیداها را با هم مقایسه کنند.

1. مایه تاسف است که در مناظره آقای موسوی با آقای احمدی نژاد، آقای موسوی به پرونده کردان اشاره می کنند و وقتی اشاره به پرونده خانم ایشان که عملا در سخنرانی ها سخنگوی ایشان هستند و در بسیاری از سخنرانی ها اسم این دو در کنار هم قرار دارند می شود می گویند شما پرونده سازی می کنید!
راستی دقت کردید که در پاسخ به نحوه ورود به دانشگاه و تحصیلات خانم رهنورد آقای موسوی تنها به محقق بودن و قرآن پژوه بودن ایشان اشاره کردند و بازهم پاسخ ندادند؟


2.
مایه تاسف است که آقای موسوی در فیلم تبلیغاتی به فردی عامی که تنها او را دکتر خطاب کرده بود می گویند من دکتر نیستم اما وقتی در محیط علمی که مدارک حائز اهمیت است قرار می گیرند هر روز وارد اتاقی می شوند که بر روی تابلوی آن نوشته شده دکتر میر حسین موسوی. و پای پایان نامه دکترا را با در جلوی عنوان استاد دکتر میرحسین موسوی امضاء می کنند!


3.
مایه تاسف است که ایشان که خود را قانون مدار قلمداد می کنند بر خلاف قوانین وزارت علوم با فوق لیسانس معماری استاد راهنمای دانشجویان دکترای رشته علوم سیاسی می شوند. توجه کنید استاد راهنما! نه حتی استاد مشاور یا ممتحن!


4.
مایه تاسف است که ایشان برای مظلوم نمایی می گویند 20 سال تریبون نداشته اند در حالیکه این همه روزنامه از جناح های مختلف، در طول این سال مقالات افراد تند رو تر از ایشان را منتشر کرده و می کنند. آن هم در مملکتی که نوجوانان دبیرستانی و حتی راهنمایی هم به راحتی چند کلیک یک وبلاگ برای بیان اندیشه های خود درست می کنند.


5.
مایه تاسف است که آقای موسوی انتقاد از کسانی که در جلسه حضور ندارند را درست نمی دانند ولی شب بعد در مناظره با آقای رضایی از عملکرد آقای احمدی نژاد انتقاد می کنند با آنکه ایشان در آنجا حضور نداشتند. یا انتقاد های تندی که در اینجا و آنجا و حتی شهرستانها نسبت به عملکرد آقای احمدی نژاد می کرده و می کنند.


6. مایه تاسف است که آقای موسوی در دوازده دقیقه آخر که می دانند آقای احمدی نژاد نمی توانند به ایشان پاسخ دهند، به جای پاسخ دادن به سوالات پرسیده شده توسط آقای احمدی نژاد، از ایشان انتقاد می کنند و علاوه بر این برچسب هایی مانند خرافه گرایی و غیره را می زنند که بدون قدرت پاسخ گویی آقای احمدی نژاد در حد تهمت باقی می ماند.


7. مایه تاسف است که در مناظره آقایان موسوی و احمدی نژاد، آقای موسوی به سوالات آقای احمدی نژاد از عملکرد خود آقای موسوی پاسخ نمی دهند در حالیکه آقای احمدی نژاد به سوالات ایشان از عملکرد وی پاسخ می دادند.


8. مایه تاسف است که وقتی آقای احمدی نژاد ایراد هایی را به دولت های قبل می گیرد تا بگوید که آقای موسوی چرا شما در مقابل دیدن آن ایراد ها و اشرافی گری ها احساس خطر نکردید و اکنون می گویید که احساس خطر کردم، آقای موسوی تنها به فرافکنی رو می آورند و دلیل سکوت خود را نمی گویند.


گاهی اوقات فکر می کنم که آقای موسوی قواعد را فقط برای دیگران لازم الاجرا می دانند و خود را بری می دانند.

/ 3 نظر / 9 بازدید
امین

سلام به نيك نوايي بوي خوش خرداد كه فصل سبز را نويد مي دهد خسته نباشيد جالب و زيبا بود آرزوي توفيق دارم موفق باشيد خيلي وقته نيسي در پناه حق

سایه قرمز

سلام ... نظرت را خوندم ، خوی هر کسی نظر خودش را داره . و من کلا موافق بودم چون آقای موسوی اصلا برنامه نداره ولی کم کروبی و خیلی بیشتر رضایی با برنامه اومده ... یا حق

خواب کوتاه

آخرین رسوایی محمود دروغگویی در پیشگاه ملت ایران ( مثل تمام 4 سال گذشته ) محمود : نرخ تورم در ایران 14 % هست !!! آخرین آمار بانک مرکزی ایران : نرخ تورم در اردیبهشت 88 بیش از 23% می باشد !!!!! http://www.cbi.ir/showitem/6237.aspx تمام آمار و ارقام محمود بی پایه و اساس است ! ...... معجزه هزاره سوم : محود ظرف مدت 15 روز 9% تورم را کاهش داده است [خنده] 30 روز دیگر اصلا تورم نخواهیم داشت [زبان] ....... احمدی نژاد: ما بازی دیروز در مقابل کره شمالی را دو بر صفر بردیم. سندش هم در وزارت امور خارجه موجود است. اینم نمودار بازی! من واقعا متعجبم! نمی دونم شما اطلاعاتتون رو از کجا میارین؟